Search

Beebi ei taha veel sündida?

Oled lõpurase, su tähtaeg on tegelikult kas kohe või juba käes, aga beebi ei taha mingeid märke näidata, et ta sooviks hakata tulema, aga sulle on planeeritud esilekutsumine või siis varsti tehakse seda.. AGA sind pigem paelub ikka loomulik sünnitus, esilekutsumine pole sinu jaoks, varasemad kogemused esilekutsumisega pole olnud lõbusad, oled lihtsalt hirmul jne jne..See kõik on täiesti mõistetav, sest iseeneslik on kuidagi juba mõttelt parem kui et keegi hakkab sind ootamatult torkima.. oled juba enne ärevil ja see just sünniprotsessile kaasa ei aita.. kui sa just hüpnosünnituse trikke ei tea !!

Tavaliselt beebid ikka tulevad ise, kui vaid meditsiin laseks oodata kuni 42 nädalani, sest reaalis ükski beebi tavaliselt ei valmi päevade ajal (on erandeid). Samas vahel naise tervis ei luba nii kaua oodata või on muud põhjused, miks esilekutsumine või muud meditsiinilised protseduurid on lihtsalt vajalikud.

Mõnikord sünnib beebisid ka üllatusena ja üldse mitte mingigi muretsemiseta esilekutsumise ees.. nagu just hiljuti kus ema läks kõhuvaludega haiglasse, aga selgus et mitte lihtsalt kõhuvalud vaid kohe sünnib beebi ja kohal oli ta vaid tunni ajaga .. Võimas.. vahel teeb loodus nii ja terve rasedus on stressivaba.. ise mitte midagi teadmata.. aga alati ei ole ju nii lihtne ja ootamatu see lugu.. ja kõik vast sellist lugu ei oota ka


Mida siis teha, et võiks proovida koduseid "vahendeid" raseduse esile kutsumiseks? Milliseid sina tead või oled kuulnud?


1) Vürtsikas Mehhiko või Itaalia toit, kuhu lisatud oregano ja basiilik või muu vürtsikas toit üleüldiselt. 2) Kõigile tuntud seks, rindade massaaž, nibude stimuleerimine, suudlemine. 3) Akupunktuur 4) Akupressuur 5) Soe lõõgastav vann mõne aroomiteraapia lisandiga (Mandariin, Lavendel, Piparmünt) 6) Pikad jalutuskäigud, treppidest kõndimised, tikkude korjamine, maasikate korjamine. 7) Datlite söömine 4-6tk igapäevaselt, värske ananass, värske mango, värske papapia igapäevaselt. 8) Refleksoloogia 9) Võimlemise pallil hüpitamine 10) Komöödia filmide vaatamine, mis paneks kõhu naerust vappuma. 11) Shampus (kes alkoholiga, kes ilma, tavaliselt edulood alkoholiga variandist) 12) Vaarikalehe tee 13) Trenn

Kui tead midagi listi lisada, anna märku ja täiendame ..


Helgemate perede ja kergema sünnini!


Foto: Jolopes/Fotolia


123 views0 comments

Recent Posts

See All