Search

Millal on õige aeg meie kursustele tulla?

Tegelikult ega otseselt vale aega ei ole, aga kõige parem on tulla võimalikult varakult ja seda näiteks alates 14-ndast rasedusnädalast. Kõige eelviimane soovituslik aeg kursused läbi teha on kolm kuud enne lapse sündi ja kõige hiljem kaks kuud enne lapse sündi (tuleb aga viimase puhul kindel olla, et saad kursuse enne tähtaega läbitud!)
Miks on varem alustamine parem?


Kuna hüpnosünnitus eeldab erinevate tehnikate omandamist ja samuti on tarvis head pikka meelte ettevalmistamise praktikat, mida paraku kuu ajaga ei saavuta nii hästi kui näiteks paari kuuga või 6 kuuga.


Mis on selle ajalise praktika boonus?

Kui näiteks praktiseerida hüpnosünnitusel vajaminevaid tehnikaid oma kuus kuud enne lapse sündi (või 2-3 kuud enne), siis see tähendab, et olete oma keha suutnud juba päris mõnusalt ette valmistada, sest keha siis selleks ajaks juba teab väga hästi mida teha, kui beebi hakkab sündima. See tähendab, et nö vanad keha arusaamad ja harjumused on muudetud ja te olete palju rohkem võimelisem erinevaid sünnitusel esinevaid protsesse läbi viima ja seda ilma silmagi pilgutamata. Sama on ka iga tavaelus oleva praktikaga, et näiteks kui soovite paremini joonistada, treeninguks ettevalmistada, ujuda, ekstreem sporti teha, keeli õppida jne.. siis selleks, et see kõik õnnestuks, tuleb teha pikema ajalist süstemaatilist ettevalmistust, et lõpuks see eesmärk saaks saavutatud. Täpselt samamoodi toimib ka hüpnosünnitus ja seda lihtsalt veel sügavamal keha ja meele tasandil.


#hüpnosünnitus #helgemjakergemsünnitus

17 views0 comments

Recent Posts

See All